Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu

 Tel: (0532) 111 42 02

Kategori:

Restoranlar

Hizmet Tanıtımı:

Türk Yıldızları Parkı Uçak Restoran

KONYA Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılında hizmete sunulan TÜRK YILDIZLARI PARKI Konya'nın en büyük 321 bin metrekarelik parkı olarak şehrin yeşil dokusuna katkı sağlamasının  yanı sıra Türkiye'nin havacılık konseptli ilk parkı olma özelliğini de taşıyor. Restaurantımız  Airbus A300, kısa ve orta menzilli, geniş gövdeli yolcu ve nakliye uçağıdır. 1972 yılında yapımına başlanmış ve dünyanın çift motorlu ilk geniş gövdeli uçağıdır. Dünyada toplam 557 adet üretilmiştir. Her gün 08:30-22:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayan uçağımız  100 kişilik kapalı alacarte restaurant, 300 kişilik açık kafetaryası ile hizmet vermektedir. Cam iskele üzerine kurulmuş, Konya’nın markası ailelerin tercihi KAFEM ayrıcalıklarını altınızdan geçen balıkları seyrederken deneyimleyebilirsiniz. Türk ve Konya mutfağından eşsiz lezzetler ile lezzet yolculuğuna uçmak için davetlisiniz.

Haritalar

Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu  için Yorum yapmak ister misiniz? Türk Yıldızları Parkı Uçak Restauran Selçuklu  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5/5]

Yorumlar