Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye

(Özge Gülle)

 Tel: (0216) 313 31 21

    Mobil:  (0553) 712 31 21

Şirket Tanıtımı:

Otorapor; teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen profesyonel, tarafsız, tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşudur.

Hizmet Tanıtımı:

Otorapor; konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeliyle, yenilenmiş, yeni kurumsal yüzüyle Türkiye'de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir. Tüm cihazlar TÜV, TSE, İSO, CE belgelidir. Servisler tüm kalite standa

Haritalar

Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye  için Yorum yapmak ister misiniz? Otorapor Dudullu Kadosan Şubesi Ümraniye  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5/5]

Yorumlar