Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü

 Tel: (0212) 931 60 64

    Mobil:  (0530) 049 80 18

Şirket Tanıtımı:

Educomas bir eğitim, reklam ve danışmanlık şirketidir. Şirketimiz; bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre belirlenen kısa ve uzun dönemli kurslar düzenlemekte, Kurumsal taleplere göre pazar ve hedef kitle araştırmaları yapmakta, farklı medy

Hizmet Tanıtımı:

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre belirlenen, kısa ve uzun dönemli kurslar düzenlemekte, kurumsal taleplere göre pazar ve hedef kitle araştırmaları yapmakta, farklı medya kategorilerine uygun olarak reklam ve içerik hizmetleri vermektedir.

Haritalar

Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü  için Yorum yapmak ister misiniz? Educomas Reklam Eğitim ve Danışmanlık Beylikdüzü  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5/5]

Yorumlar